آیه های تمدن

سفیران پیشرفت، فناوری و تحول

دانش ­آموز عزیز و گرامی

افتخار داریم که با اجرای طرح آیه‌های تمدن در مؤسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان در خدمت شما جوانان عزیز، سرمایه‌های انقلاب اسلامی و آینده‌سازان کشور عزیزمان هستیم. در طول ۴ سال تحصیلی اجرای طرح همواره سعی ما بر ایجاد زمینه‌های رشد و بالندگی جوانان دانش‌پژوه و مستعدی بوده که با تلاش و کوشش فراوان در پی پیشرفت و فتح قله‌های علم و دانش هستند.

در طرح آیه‌های تمدن با بهره‌گیری از راهبرد ایجاد فضای رقابتیحمایتی در سطح نخبگان و تلاش‌گران نوجوان و جوان و با هدف دست‌یابی دانش‌آموزان تحت پوشش طرح به رتبه‌های تک رقمی کنکور سراسری و ورود به دانشگاه‌ها و رشته‌های مرجع خدمات متنوعی ارائه نموده‌ایم و همواره با تحلیل و بررسی نتایج کسب شده در پی ارتقا و بهبود خدمات هستیم.

در هر سال تحصیلی ۸۶۰۰۰ دانش‌آموز در تمام مقاطع و پایه‌های تحصیلی تحت پوشش خدمات طرح قرار می‌گیرند و در پایان هر سال پس از تحلیل نتایج عملکرد دانش‌آموزان در آزمون‌ها، میزان حضور و مشارکت در خدمات و برنامه‌های طرح و شرایط تحصیلی دانش‌آموزان، گروه‌های واجد شرایط جهت بهره‌مندی از خدمات طرح در سال تحصیلی آتی گزینش و اعلام عمومی می‌گردد.

خدمات طرح

خدمات طرح آیه‌های تمدن با توجه به راهبرد اصلی آن

(ایجاد فضای رقابتی حمایتی در راستای پیشرفت دانش‌آموزان) به ۳ دسته ‌ی اصلی تقسیم می‌گردد.

سنجش و مقایسه: برگزاری آزمون‌های ادواری زمینه‌های لازم برای سنجش توانمندی‌ها، شناسایی نقاط قوت و ضعف، آشنایی با مهارت‌های مدیریتی (زمان، فنون تست زنی و ...)، رقابت با سایرین و کسب آگاهی نسبت به جایگاه حقیقی در بین سایر دانش‌آموزان (با رویکرد رقابت با نفرات ممتاز) در سطح کشور و ... را فراهم نموده و امکان برنامه‌ریزی و مدیریت منابع (مالی، زمان و ...) جهت کسب بهترین نتایج فراهم می‌آورد.

محتوای کمک آموزشی: کتاب‌ها، جزوات، محتوای الکترونیکی (فیلم‌ها، کلیپ‌های آموزشی و ...) و ... که با هدف کمک به یادگیری، درک و تثبیت مطالب آموزشی تولید و در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

هدایت و راهبری تحصیلی: ارائه خدماتی همچنون پشتیبان تحصیلی، مشاوره فردی و گروهی، همایش‌های مشاوره‌ای و انگیزشی و ... که با هدف تصحیح مسیر و استفاده بهینه از امکانات و افزایش بهره‌وری انجام می‌گیرید و دانش‌آموزان تحت پوشش طرح را همگرا به اهداف‌شان می‌گرداند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه علمی آموزشی رزمندگان می باشد.
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ | ۰۴:۵۴